Przetestuj nowe e-usługi i wypełnij ankietę dla Ministerstwa Cyfryzacji!

Przejdź przez makiety e-usług przygotowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji i wypełnij ankiety. Przyczyń się do zbudowania jeszcze lepszych e-rozwiązań!

W 2018 roku mają zostać uruchomione nowe e-usługi takie jak „wniosek o prawo jazdy” oraz „wniosek o rejestrację narodzin dziecka”. Aktualnie prace nad tymi formularzami trwają i Ministerstwo Cyfryzacji daje nam – obywatelom – możliwość byśmy wypowiedzieli się na temat przygotowanych rozwiązań. Możemy przez internet przejść przez cały e-wniosek, a dokładnie jego makietę i stwierdzić co należy jeszcze poprawić. Co można zmienić, by załatwiało się sprawy jeszcze szybciej. Przecież każdy wie, że po narodzinach dziecka nie ma się głowy do biurokracji. Niestety, przez taką trzeba również przejść.

Jak pisze Ministerstwo Cyfryzacji na swojej stronie: „Chcemy żeby wniosek można było wypełnić w kilka minut, w dowolnym czasie i miejscu, na różnych urządzeniach”. To bardzo dobry ruch. Minister Anna Streżyńska po raz kolejny udowadnia, że chce z obywatelami współpracować i z nimi współtworzyć e-administrację. Niewiele trzeba zrobić by przyczynić się do zbudowania lepszego rozwiązania. Wystarczy kilka kliknięć. Pomożemy? 🙂

Zachęcam Was do zapoznania się z materiałami udostępnionymi przez Ministerstwo Cyfryzacji, by móc przyczynić się do e-zmian w Polsce.

Poniżej linki ze strony MC:

Aby przekazać uwagi wypełnij ankiety :

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.