Sprawdź OC Online

Jesteś winny stłuczki samochodowej, a może ktoś uderzył w Twoje auto? Nie przejmuj się! Możesz teraz za darmo sprawdzić, czy masz aktualną polisę Ubezpieczenia Funduszu Gwarancyjnego.
Jest to zupełnie nowe rozwiązanie, który pozwoli nam sprawdzić jeszcze na miejscu wypadku, czy dane auto ma aktualne OC. Towarzystwa oferujące OC czy AC mają obowiązek przekazywania informacji do bazy UFG.

Co trzeba zrobić by skorzystać z możliwości nowego systemu? To proste! Wchodzisz na Serwis Informatyczny projektu. Wpisujesz numer rejestracyjny lub numer VIN oraz datę zdarzenia.
Po chwili otrzymasz odpowiedź, która zawierać będzie: numer polisy OC, markę pojazdu, nazwę ubezpieczyciela oraz jej dane adresowe. W przypadku, gdy polisa nie jest aktualna, otrzymamy odpowiedź zwrotną o jej braku.

Jest to kolejny prosty i przyjazny projekt, który ułatwia obywatelom dostęp do informacji i danych. Oby więcej takich rozwiązań!

Sprawdź Tutaj

FacebookTwitterGoogle+WykopEmailPinterestTumblrLinkedInPodziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.