IT w Administracji

Kolejne czasopismo warte naszej uwagi . IT w Administracji jest miesięcznikiem dla informatyków i menadżerów IT sektora publicznego. Dostarcza on wiedzę związaną z administracją publiczną, aktualnościami, informacjami technicznymi  i prawnymi oraz stara się on prezentować cenne wskazówki i praktyczne rozwiązania związane z e-administracją. Zaletą tego czasopisma jest wyjątkowa klarowność i przejrzystość tekstów, które zawierają wiedzę ekspercką.

Głównymi blokami każdego wydania to: Temat Numeru, Wywiad, E-urząd i prawo,Technologia i praktyka IT oraz Testy. Twórcy kierują to czasopismo do informatyków, administratorów sieci, urzędników zajmujących się informatyzacją oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Na stronie IT w Administracji możemy znaleźć także wiele ciekawych informacji, przewodników oraz porad.
Warto także zwrócić uwagę na polecane programy, które przydają się na co dzień w biurze. Każdy z nich jest szczegółowo opisany. Otrzymujemy także link do miejsca, gdzie możemy pobrać oprogramowanie.

Zapraszam na stronę czasopisma Tutaj

FacebookTwitterGoogle+WykopEmailPinterestTumblrLinkedInPodziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.