Covidowe oferty operatorów telekomunikacyjnych – W jednym miejscu!

Ministerstwo Cyfryzacji przygotowuje katalog operatorów telekomunikacyjnych, którzy przygotowali specjalne oferty dla osób pracujących zdalnie lub uczących się w ten sposób. Chcesz dowiedzieć się, który operator ma najciekawszą ofertę, a może chcesz dowiedzieć się jakie usługi możesz załatwić online i bez wychodzenia z domu? Przeczytaj!

W tych dziwnych czasach, gdy COVID-19 szaleje na świecie Ministerstwo Cyfryzacji stara się jeszcze mocniej promować eAdministrację, która teraz jak nigdy wcześniej przydaje się Polakom. Istnieje wiele e-usług, z których obywatele mogą korzystać bez wychodzenia z domu, o czym pisałem w poprzednich tygodniach. Ministerstwo Cyfryzacji wpadło teraz na kolejny ciekawy pomysł. Na stronie (tutaj) powstaje właśnie zbiór ofert operatorów telekomunikacyjnych, którzy przygotowali specjalne promocje dla pracujących zdalnie lub uczących się z domu.

Szybki internet, czy swoboda wykonywania częstych telefonów stały się teraz dużo bardziej niezbędne niż kiedyś. Skoro przenieśliśmy do domu swoje biura, musimy sobie zapewnić odpowiednie warunki do pracy. Ciągłe telekonferencje, pobieranie dużych plików może mocno obciążyć naszą domową sieć. Gdy nasze dzieci dodatkowo rozpoczęły naukę zdalną prędkość internetu może nie być wystarczająca. Z pomocą przychodzi Ministerstwo Cyfryzacji, które zachęca na swojej stronie www operatorów do prezentowania swoich ofert. Wszystko po to, by obywatel mógł szybko porównać je ze sobą i wybrać tę najlepszą bez konieczności przeglądania całego internetu. Dodatkowo, operatorzy informują tam jakie sprawych możesz załatwić bez konieczności wychodzenia z domu.

Jesteś operatorem i chcesz włączyć się do akcji? Wypełnij prosty formularz, który znajdziesz tutaj i prześlij go na adres marcin.lukasiewicz@mc.gov.pl.

W momencie pisania tego dokumentu, już dwóch operatorów telekomunikacyjnych wprowadziło na stronie swoje oferty. Uważam, że to bardzo ciekawa akcja, która przyspieszy klientom proces wyboru najlepszej oferty. Inicjatywą godną podziwu jest również przygotowanie specjalnych ofert na te dziwne covidowe czasy. W tych trudnych czasach musimy sobie pomagać!

Więcej informacji Tutaj

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.