@e-Usługi dla Ciebie

W ostatnich dniach natrafiłem na nowy i jeszcze pachnący świeżością fanpage na portalu społecznościowym Facebook. Nazwa „e-Usługi dla Ciebie” od razu mnie zaintrygowała. Kolejne ciekawe miejsce, które ma szansę wypromować to co w e-administracji najlepsze, czyli działające i sprawdzone e-usługi.

Na ten moment niewiele znajdziemy na niej informacji. Kilka postów dotyczących e-wniosku o dowód osobisty oraz o wniosku o „500+”, który przecież był wielkim sukcesem Ministerstwa Cyfryzacji, jak i całej polskiej e-administracji. Wraz z biegnącym czasem z pewnością strona zapełni się ciekawymi postami.

Cieszę się, że temat e-administracji jest coraz bardziej powszechny wśród społeczeństwa. e-Usługi przestają być tematem tabu i kpin, a Ministerstwo Cyfryzacji ma coraz więcej ciekawych produktów i asów w rękawie, które naprawdę przyciągają uwagę obywatela. Możemy przecież już złożyć wniosek o dowód osobisty o czym więcej Tutaj, możemy złożyć wspomniany wyżej wniosek o świadczenie „500+” – więcej tutaj, a także np. założyć Profil Zaufany w pełni przez Internet – więcej tutaj. Długo by wymieniać, bo lista ciekawych usług jest dużo dłuższa.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się ze stroną „e-Usługi dla Ciebie”, którą znajdziecie Tutaj

Trzymamy kciuki za inicjatywę i wierzymy, że razem uda nam się promować e-administrację 🙂

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.