IT w Medycynie – nowy blog

Aż chce się krzyknąć: „Witamy na pokładzie”! Cieszymy się, że powstają kolejne ciekawe i merytoryczne miejsca dotyczące tematyki szeroko pojętej e-administracji i usług elektronicznych. Tym razem chcemy serdecznie Was zaprosić do zajrzenia na świeży blog dotyczący IT w Medycynie przygotowany przez Pana Kamila Więceka.

Temat rozwiązań informatycznych dla placówek ochrony zdrowia jest bardzo rozbudowany i brak jest spójności w spływaniu informacji. Dużo się dzieje na styku uwarunkowań legislacyjnych, następują ciągłe przewrotny harmonogramów wdrożeń na styku rządowym. Jak to w świecie informatyki – mnóstwo jest technologii, które można wykorzystać, żeby dostarczyć przyjazne pracownikom i pacjentom i bezpieczne dla danych rozwiązania. Tutaj oprócz marketingu z reguły wielkich korporacji brak rzetelnych testów i informacji. Dużo się dzieje także, jeżeli chodzi o edukację – co i rusz organizowane są konferencje o nowościach IT dla medycyny. Brak jednak miejsca, które by te wszystkie informacje zbierało. A właściwie już nie – na www.itwmedycynie.pl można się tego wszystkiego dowiedzieć. To nowy jednoosobowy projekt doświadczonego IT Project Managera aktywnie zaangażowanego w szerzenie wiedzy w środowisku medycznym.

Warto zajrzeć i się dowiedzieć czegoś konkretnego 🙂

Zapraszamy więc naszych wiernych czytelników do zajrzenia na bloga.
Jesteśmy chętni i gotowi do wspólnej pracy nad promowaniem idei wykorzystania nowych technologii w różnych dziedzinach naszego życia.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.