IT w Służbie Zdrowia GigaCon – Wrocław

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już 30 marca (czwartek) we Wrocławiu w Hotelu Ibis Styles odbędzie się kolejna edycja konferencji IT w Służbie Zdrowia GigaCon.

 baner_gigacon_1264x400

Jest to bezpłatna konferencja, której celem jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. Wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej to jedno z  wyzwań z którym szpitalne działy IT muszą uporać się do roku 2018.

Pośrednio dzięki nam może stać się to dużo prostsze. Podczas konferencji wiodące firmy IT zaprezentują swoje rozwiązania, które pomogą usprawnić pracę placówki, zarządzanie personelem, obniżyć koszty czy wdrożyć EDM. Oprócz tego wykłady merytoryczne przeprowadzą eksperci, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z informatyzacją sektora ochrony zdrowia.

Wybrane tematy:

–       HL7 Clinical Document Architecture – standard elektronicznej dokumentacji medycznej w Polsce – Roman Radomski (Polskie Stowarzyszenie HL7)

–       Praktyczne wskazówki wdrożenia programu medycznego – Jacek Majewski (Ekspert Niezależny)

–       Wymiana systemów informatycznych szpitala – jak tego (nie)robi – Sławomir Szmulik (Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Głuchołazach)

–       Inspektor ochrony danych osobowych i jego obowiązki w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej – Damian Klimas (Kancelaria Prawna Szostek_Bar i Partnerzy)

Pełna lista tematów oraz więcej informacji znajdziecie na stronie Internetowej wydarzenia http://gigacon.org/event/sluzb_wro_17. Z każdym dniem jest ona uzupełniana o dane kolejnych wystawców oraz o tematy prelekcji merytorycznych.

Rejestracja jest całkowicie BEZPŁATNA, dlatego zachęcamy do zarezerwowania sobie miejsca już dziś!

Zapraszamy!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.