Konferencja Cloud Computing

Portal U24.pl oraz firma GigaCon serdecznie zapraszają na Konferencja Cloud Computing GigaCon, która odbędzie się 17 października w Warszawie.

Wszyscy wiemy o tym, że coraz więcej polskich przedsiębiorstw otwiera się na technologie chmurowe, a co za tym idzie rozwiązania te cieszą się większym zainteresowaniem, ale także i zaufaniem. Model chmury  może być bardzo przydatny w codziennej pracy, ale ważne żeby narzędzia był odpowiednio dostosowane do potrzeb danej firmy czy instytucji, a my umieli z nich umiejętnie i bezpiecznie korzystać.

Temat chmury dla administracji publicznej, to temat rzeka nieustannie poruszany na konferencjach związanych z cyfrowym rozwojem e-administracji w Polsce. Dlatego też portal U24.pl stara się promować ideę chmury i promuje spotkania dotyczące tej tematyki.

Udział w konferencji będzie wspaniałą okazją do zapoznania się z przeglądem technologii chmurowych. W programie czekać będzie oczywiście kilka bardzo ciekawych prelekcji, które przeprowadzone zostaną przez doświadczonych Ekspertów.

Do Partnerów wydarzenia dołączyły już firmy LOG Systems oraz Oktawave. Ponadto Polski oddział Cloud Security Alliance, Polskie Towarzystwo Informatyczne (Oddział Mazowiecki) oraz Poland Section of IEEE Computer Society Chapter objęli Patronat Honorowy nad wydarzeniem.

Wybrane prelekcje:
+ Jak nie przepłacić za chmurę? (Piotr Wąsikowski, Niezależny Ekspert)
+ Jak usprawnić pracę w back office poprzez automatyzację zadań (Grzegorz Filarowski, LOG Systems)
+ Jak zbudować niezawodną infrastrukturę IT z wykorzystaniem chmury i systemu Oktawave DNS (Marcin Rudzki, Oktawave)
+ Jak mieć chmurę zgodną z RODO? (Anna Hoffmann i Monika Bogdał, Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy)
+ Cztery twarze nowoczesnego CIO – Jak nowoczesne technologie mogą zmienić CIO w partnera biznesowego, na przykładzie wdrożeń usług chmurowych (Krzysztof Wykręt, Hochtief Polska)

Cały czas uzupełniane są szczegóły wydarzenia. Informacje o tematach prelekcji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia strony konferencji.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/cloud_waw_18

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u, gdzie informujemy o zmianach na stronie: https://www.facebook.com/events/1895194243882110/

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.