Konferencja e-Administracja dla Biznesu 2015

Ostatnia dekada to czas coraz szybkich zmian zarówno w Polsce jak i na świecie. Nowe technologie pukają do kolejnych dziedzin naszego życia, coraz więcej można już załatwić w Internecie i coraz więcej ludzi ma do niego dostęp. W dobie tak szybkiego postępu nie można zapomnieć również o e-usługach administracji publicznej.

Portal U24.pl serdecznie zaprasza wszystkich na konferencje e-Administracja dla Biznesu 2015, która odbędzie się 14-15 kwietnia 2015 w Warszawie. Jest ona współorganizowana przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Ministerstwo Gospodarki.

Biznes, który najwięcej może zyskać dzięki e-usługom administracji publicznej musi mieć możliwość przedstawienia swoich postulatów i oczekiwań. Miejscem do dyskusji w tej materii może być właśnie konferencja e-Administracja dla Biznesu. Dodatkowo, pojawią się także tematy dotyczące szykowanych i gotowych już e-usług, które wpływają na naszą rzeczywistość.

Prelegenci oraz uczestnicy tegorocznej konferencji spróbują odpowiedzieć na pytania: czego oczekuje biznes od administracji, w jakim kierunku powinna rozwijać się elektroniczna administracja, oraz jak zmieni się jakość usług administracji publicznej w Polsce. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką elektronizacji usług i cyfryzacji, ale w szczególności pracowników administracji rządowej i samorządowej zaangażowanych w informatyzację państwa, przedsiębiorców i przedstawicieli biznesu.

Na konferencji spotkać będzie można m.in takie osobistości jak: Arkadiusz Bąk (MG), prof. Wojciech Cellary (UEP), Justyna Duszyńska (MAC), Iwona Wendel (MIF), czy Krzysztof Pietraszkiewicz (ZBP). Dodatkowo, wykładać będą także eksperci zagraniczni tacy jak: Jean – Francois Junger, Carsten Schmidt, czy Jürgen Tiedje.

My również serdecznie zapraszamy na to wydarzenie! W 2013 roku miałem przyjemność wziąć udział w konferencji EAB w Poznaniu. Poza bardzo ciekawymi prelekcjami specjalistów polskich, mogłem wysłuchać ekspertów z zakresu e-administracji z innych krajów. Było to wspaniałe doświadczenie, bo poznałem wiele bardzo dobrych praktyk. Słuchacze z pewnością dowiedzieli się wiele na temat wprowadzonych systemów w takich krajach jak Estonia, czy Hiszpania i Tasmania. Pełną relację z tego wydarzenia możecie zobaczyć Tutaj. W tegorocznej edycji znów będę miał przyjemność brać udział. Możecie spodziewać się ciekawej relacji na naszej stronie internetowej oraz relacji „na żywo” via Twitter.

Więcej informacji na temat tej konferencji e-Administracja dl abiznesu 2015 znaleźć możecie Tutaj

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.