Konferencja Państwo 2.0 – 26.03.14 Warszawa

Nowa perspektywa finansowa na lata 2014-2020 wchodzi w życie. Oznacza to, że najbliższe tygodnie będą decydujące jeżeli chodzi o nadanie kierunku rozwoju Polski. Mamy tu na myśli także rozwój cyfrowy. Państwo polskie przygotowało szereg dokumentów strategicznych, które miały zapewnić nam strategiczny plan dotyczący informatyzacji Polski i rozwoju e-administracji.

Konferencja Państwo 2.0 odbędzie się w Warszawie dnia 26.03.14 w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Computerworld. Konferencja otrzymała także patronat honorowy od MAC, MIiR, MG i UZP. Podczas spotkania prelegenci będą opowiadać o aktualnym stanie realizacji najważniejszych projektów IT w administracji publicznej. Dodatkowo debata dotyczyć będzie nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020. Prelegenci opowiedzą także o głównych założeniach i projektach wynikających z dokumentów takich jak Program Zintegrowanej Informatyzacji Państwa i Program Operacyjny Polska Cyfrowa.

Organizator serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych cyfryzacją Polski, zwłaszcza przedstawicieli administracji centralnej i wojewódzkiej, osoby odpowiedzialne za planowanie rozwoju oraz, osoby które odpowiedzialne są za wsparcie teleinformatyczne dla urzędów.

Na konferencji Państwo 2.0 wykładać będą min. takie osobistości jak: Dariusz Bogdan (MG), Nikodem Bończa Tomaszewski (COI) i Roman Dmowski (MAC). Ogromnie cieszy mnie fakt, że na konferencji będzie także obecny Minister Administracji i Cyfryzacji Rafał Trzaskowski.

Więcej informacji o konferencji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia Tutaj

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.