Nowe europejskie prawo ochrony danych osobowych – Szkolenia

Centrum Promocji Informatyki oraz Portal U24.pl jako patron medialny zapraszają serdecznie na szkolenie pn. „Nowe Europejskie Prawo Ochrony Danych Osobowych”, które odbędzie się w Warszawie dnia 26 października 2017 r.

25 maja 2016 r. weszły w życie przepisy unijnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), które zastąpi dotychczasową ustawę o ochronie danych osobowych. Pomimo tego, że nowe przepisy będą miały zastosowanie od 25 maja 2018 r., już teraz wiele procesów przetwarzania danych osobowych wymaga zmiany i dostosowania do nowych przepisów – jak choćby zgody na przetwarzanie danych, które od 25 maja 2016 r. musza być zbierane na nowych zasadach.

Celem szkolenia jest zaznajomienie uczestników z nowymi przepisami – pod kątem pranym, ale i organizacyjno-technicznym. Niewątpliwym atutem szkolenia będzie przedstawienie studium przypadku wdrożenia nowych zasad ochrony danych osobowych w działającej organizacji – pozwoli to uczestnikom na ocenę zakresu zmian, które muszą wprowadzić we własnych organizacjach.

Uczestnictwo w szkoleniu szczególnie polecamy:
– Administratorom Bezpieczeństwa Informacji;
– Osobom odpowiedzialnym za ochronę danych osobowych w firmie;
– Osobom pełniącym funkcję Compliance Officer;
– Dyrektorom HR oraz managerom HR;
– Specjalistom z zakresu kadr oraz szkoleń;
– Dyrektorom, managerom oraz specjalistom marketingu, handlu elektronicznego;
– Wszystkim osobom zajmującym się w ramach obowiązków pracowniczych ochroną lub przetwarzaniem danych osobowych;
– Prawnikom wewnętrznym (In – house lawyers)

Szczegółowy Program szkolenia znajduje się Tutaj. Jeśli chcecie skorzystać z 10% rabatu na udział w szkoleniu – wypełnijcie Ten formularz zgłoszeniowy

Organizator:
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.;
www.cpi.com.pl
tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;
email: pr@konferencja.com.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.