Szkolenie „Podpis elektroniczny- zmiany w praktyce stosowania a rozporządzenie eIDAS”

Centrum Rozwoju Sukces oraz Patron Medialny Portal U24.pl serdecznie zapraszają na serie szkoleń pt. „Podpis elektroniczny- zmiany w praktyce stosowania a rozporządzenie eIDAS”. Podczas tego wydarzenia przedstawione zostaną uczestnikom nowe regulacje wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady dotyczących identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym. Ponadto uczestnicy zostaną zapoznani z Ustawą z dn. 5 września 2016 roku o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej i wynikających z niej zmian w stosowaniu podpisu elektronicznego, a także szeroko pojętych usług zaufania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Szkolenie pozwoli zapoznać się uczestnikom ze zmianami wynikającymi zarówno z rozporządzenia eIDAS jak i Ustawy z 5 września 2016. Zostaną zapoznani ze zmianami wynikłymi dla podmiotów korzystających z podpisów elektronicznych oraz szeroko pojętych usług elektronicznych. A tych zmian wprowadzono naprawdę sporo. Warto dodać, że dzięki tym dokumentom Polska otworzyła drzwi na szybszy rozwój e-administracji w Polsce!

Podczas szkolenia specjaliści poruszą takie zagadnienia jak:

  • Bezpieczeństwo transakcji i dokumentów elektronicznych
  • Bezpieczeństwo informacji
  • Podpis elektroniczny
  • Zastosowanie certyfikatów podpisu elektronicznego w Polsce
  • e-PUAP i profil zaufany – wykorzystywanie certyfikatu kwalifikowanego w programie Płatnik oraz e-Deklaracje
  • Podpisywanie i szyfrowanie dokumentów elektronicznych i poczty elektronicznej

Terminy szkolenia:

  • 9 stycznia 2017r. Warszawa
  • 9 lutego 2017r. Rzeszów
  • 21 lutego 2017r. Wrocław

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Warto poznać wchodzące w życie zmiany prawne, które mocno wpłynęły na interpretacje podpisu elektronicznego i Profilu Zaufanego. Zachęcamy do rejestrowania się przed końcem roku 2016! Centrum Rozwoju Sukces przygotowało rabat 15-25% przy rejestracji do 31 grudnia na wszystkie szkolenia! (Rabat jest przyznawany w zależności od ilości zgłoszonych osób.)

Dokładne informacje o cenach, programie i zapisach znajdziecie tutaj

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.