Szkolenie „Szacowanie Ryzyka Bezpieczeństwa Danych Osobowych”

Portal U24.pl oraz Centrum Promocji Informatyki serdecznie zapraszają na Szkolenie „Szacowanie Ryzyka Bezpieczeństwa Danych Osobowych”, które odbędzie się w Warszawie 8 listopada 2017 r. 

Cel
Niniejsze szkolenie zostało przygotowane w celu przekazania wiedzy dotyczących spełniania wymaganiami RODO, w kontekście inicjowania działań, wdrażania, utrzymania i doskonalenia zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa danych osobowych oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Profil uczestnika szkolenia
Szkolenie dedykowane jest do osób nadzorujących proces ochrony danych osobowych w organizacjach takich jak m.in.: Administratorzy Bezpieczeństwa Informacji, jak również dla osób zarządzających systemami teleinformatycznymi i innymi zasobami (aktywami) przetwarzającymi dane osobowe w organizacji.

Forma prowadzenia zajęć
Szkolenie prowadzone jest formie warsztatów i wykładów. Zadaniem uczestnika będzie m.in.: zdefiniowanie kontekstu szacowania ryzyka, określenie kryteriów oceny ryzyka, zaprojektowanie oraz przeprowadzenie analizy i oceny ryzyka bezpieczeństwa danych osobowych. Uczestnicy otrzymają przykładowe ankiety, macierze, wykazy i formularze związane z audytem i rozpoznaniem zbiorów danych osobowych, analizą i szacowaniem ryzyka.

Korzyści z szkolenia:
Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia:
•       będzie w stanie przeprowadzić identyfikację zbiorów danych osobowych,
•       będzie potrafił określić i dobrać odpowiednie zabezpieczenia na podstawie szacowania ryzyka z wykorzystaniem standardu PN-ISO/IEC 27002:2014,
•       będzie w stanie przeprowadzić szacowanie ryzyka bezpieczeństwa danych osobowych dla:

  ◦       zbiorów danych osobowych oraz systemów informatycznych, w których przetwarzane są dane osobowe,

  ◦       aktywów przetwarzających dane osobowe.

Szczegółowy Program szkolenia znajduje się Tutaj
Zapraszamy do skorzystania z 10% RABATu na udział w szkoleniu poprzez wypełnienie Tego formularza zgłoszeniowego.

Organizator:
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.;
www.cpi.com.pl
tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;
email: pr@konferencja.com.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.