Warsztaty Środki unijne dla sektora publicznego 2014-2020

Już po raz kolejny serdecznie zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Centrum Promocji Informatyki. Tym razem są to Warsztaty: „Środki unijne dla sektora publicznego w nowej perspektywie finansowej 2014-2020”, które odbędą się w Warszawie 05 maja 2015 roku. 

Szkolenie przeznaczone jest dla członków Zespołów projektowych i pracowników sektora publicznego, którzy zamierzają korzystać z dofinansowania z funduszy strukturalnych i inwestycyjnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 (EFS i EFRR). Program przewiduje także takie rodzaje dofinansowania jak POPC, które bezpośrednio związane są z projektami informatycznymi.

Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom i uczestniczkom zasad realizacji projektów sektora zdrowia w ramach Nowej perspektywy finansowej 2014-2020 – czyli kto, kiedy, na co i ile środków będzie mógł pozyskać. Uczestnicy i uczestniczki nabędą wiedzę pozwalającą przygotować się do skutecznego aplikowania o środki unijne w ramach przyszłej perspektywy finansowej. Dzięki tej wiedzy będą mogli oszacować swoje szanse na dofinansowanie oraz wybrać te obszary, które mogą być dla nich szczególnie atrakcyjne.

Program wydarzenia znajduje się na tej stronie. Jeśli chcecie uzyskać 10% rabatu, skorzystajcie z Tego formularza zgłoszeniowego. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78; email: pr@konferencja.com.pl

Portal U24.pl obejmuje to wydarzenie patronatem medialnym dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z wysokiej klasy warsztatów!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.