XXIII Forum Informatyki w Administracji – Warszawa

Nie jest nieprawdą stwierdzenie, że w ostatnich latach coraz bardziej informatyka brata się z administracją. W Polsce coraz więcej urzędów korzysta z elektronicznego zarządzania dokumentacją, a także posiada Elektroniczne Skrzynki Podawcze. Administracja coraz bardziej się elektronizuje. Nie zawsze jednak wszystko idzie tak jak byśmy tego chcieli. Pojawiają się opóźnienia, brak zrozumienia i chęci wśród pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego, a także niedoprecyzowane strategie i plany. Dlatego też bardzo ważna jest komunikacja specjalistów oraz przedstawicieli biznesu i administracji na wszelkiego rodzaju forach, konferencjach i spotkaniach.

W dniach 15-16.10.2014 odbędzie się już 23 Forum Informatyki w Administracji. Spotkanie to odbędzie się koło Warszawy, a rozmowy będą skoncentrowane na dwóch głównych nurtach:

  • Aspekty prawne i ekonomiczne ponownego wykorzystania informacji publicznej;
  • Elektroniczna identyfikacja w administracji

Bardzo duży nacisk położony został tym razem na rozmowy dotyczące informacji publicznej, która dzięki portalowi danepubliczne.gov.pl nabrały zdecydowanie większego znaczenia. Prelegenci to m.in. takie osobistości jak Piotr Czerepiuk, Krzysztof Heller, czy Agnieszka Gryszczyńska. Poza głównymi blokami tematycznymi, prelekcje dotyczyć będą także m.in. bezpieczeństwa informatycznego, inteligentnych miast, ochrony sieci oraz gminnych sieci LTE.  Wszystko to, i jeszcze więcej znajdziecie na zbliżającym się forum. Odbędzie się ono w nowym, czterogwiazdkowym kompleksie hotelowym Z-Hotel Busimess & SPA.

Wprawdzie forum rozpoczyna się już za kilka dni, niemniej jednak nadal można wysyłać formularze zgłoszeniowe pod Tym adresem. Zainteresowanych spotkaniem serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o programie oraz prelegentach znajdziecie na stronie wydarzenia, która znajduje się Tutaj

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.