Darmowe e-formularze do czerwca 2014!

Projekt UEPA – Do Czerwca 2014 urzędy mają możliwość pobierania darmowych, sprawdzonych i gotowych do wdrożenia e-formularzy oraz aplikacji na ePUAP. Wystarczy podać ID podmiotu i nazwę skrytki podawczej. W razie jakichkolwiek problemów, UEPA oferuje szereg spotkań wdrożeniowych a także Webinariów, gdzie specjaliści pomogą Wam przeprowadzić wdrożenie.

Portal U24.pl przypomina wszystkim urzędom o możliwości skorzystania z projektu UEPA. Do połowy 2014 roku, wszystkie organy administracji publicznej, które biorą udział w przedsięwzięciu mogą bezpłatnie pobierać wzory dokumentów elektronicznych, formularzy a także gotowych aplikacji na platformę ePUAP. Jak pobrać darmowe oprogramowanie? To proste! Wchodzisz na stronę (Tutaj) i podajesz numer ID podmiotu. Znajdziesz go na portalu ePUAP w danych swojego podmiotu. Dodatkowo, podajesz nazwę swojej skrytki podawczej i gotowe. Możesz śmiało pobierać gotowe, sprawdzone e-formularze dla swojego podmiotu.

Katalog dokumentów elektronicznych oraz pozostałych rozwiązań dla urzędów znajduje się Tutaj, a jest ich naprawdę dużo. Procedury zostały podzielone ze względu na urzędnika, który je wykonuje np. na Wójta, Burmistrza, Marszałka, Wojewodę czy Starostę.

Dodatkową zaletą projektu UEPA jest możliwość uczestniczenia w darmowych spotkaniach wdrożeniowych. Są one organizowane w różnych miastach. Ich celem jest skuteczne uruchamianie elektronicznych usług w urzędzie pod okiem doświadczonych specjalistów. Podczas spotkań przedstawione słuchaczom zostają etapy wdrożenia e-usług w urzędach. Więcej informacji znajdziecie (Tutaj)

Projekt UEPA pozwala także uzyskać zdalną pomoc we wdrożeniu e-usług na tzw. Webinariach. Na tych spotkaniach, które również są darmowe specjaliści pomagają zdalnie wdrożyć konkretne e-usługi. Zaletą tego typu rozwiązania jest zupełna niezależność od lokalizacji i od używanego przez urząd sprzętu. Urzędnicy nie muszą nigdzie wyjeżdżać. Specjaliści przeprowadzą wdrożenie on-line, bez odchodzenia od biurka. Więcej informacji o Webinariach(Tutaj)

Zachęcamy do skorzystania z tego typu rozwiązań. Można za darmo wdrożyć w swoim urzędzie specjalistyczne i co najważniejsze sprawdzone rozwiązania, które mogą pomóc usprawnić pracę. Być może to jest droga do tego by odmieniać nasze polskie urzędy i zachęcać je do wdrażania e-usług? Szeroki wachlarz gotowych do implementacji rozwiązań za darmo. Profesjonalna pomoc w razie kłopotów i darmowe spotkania. Czy można chcieć więcej?

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.