Konferencja IT w Służbie Zdrowia

Nowe technologie oraz e-usługi, to nie tylko administracja publiczna. Przedrostek „e-” coraz częściej spotkać możemy także w medycynie i służbie zdrowia. Coraz częściej rozmawia się na temat e-recept, e-dokumentacji pacjenta, czy e-zwolnieniach lekarskich. Są plany i są marzenia (myślę, że nie tylko moje), by kiedyś lekarz miał naszą pełną dokumentacje i historie wszelkich chorób online, by farmaceuta nie miał problemu z rozczytaniem pisma lekarzy, byśmy mogli elektronicznie umawiać się do lekarza… Tego typu rozwiązań i e-usług może być wykorzystanych w służbie zdrowia mnóstwo. Dlatego też warto o nich rozmawiać.

Portal U24.pl oraz GigaCon serdecznie zapraszają 22 marca do Wrocławia, gdzie odbędzie się kolejna edycja konferencji IT w Służbie Zdrowia, której celem będzie przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej.

Podczas konferencji wiodące firmy IT zaprezentują swoje rozwiązania, które pomogą usprawnić pracę placówki, zarządzanie personelem, obniżyć koszty czy wdrożyć EDM. Oprócz tego wykłady merytoryczne przeprowadzą eksperci, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z informatyzacją sektora ochrony zdrowia.

Konferencja IT w Służbie Zdrowia odbędzie się w Hotelu Mercure, plac Dominikański 1, Wrocław. Udział jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest rejestracja na stronie internetowej wydarzenia Tutaj. Tam też znajdziecie więcej informacji o konferencji.

Wybrane tematy wystąpień:

–  Elektroniczna dokumentacja Medyczna w Szpitalu – Tomasz Nowak (Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu)
–  Podpis elektroniczny w dokumentacji medycznej – Andrzej Somiak (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu)
– Prawne aspekty zabezpieczenia e-dokumentacji medycznej –prof. Dariusz Szostek (Szostek_Bar i Partnerzy Kancelaria Prawna)

Na koniec warto wspomnieć, że podczas konferencji zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.