Szkolenie „Jak Korzystać z ePUAP?”

Centrum Promocji Informatyki oraz patron medialny – Portal U24.pl serdecznie zapraszają na szkolenie „Elektroniczne Usługi Publiczne – Jak Korzystać z ePUAP?” Odbędzie się ono w Warszawie dnia 29 lipca 2015 roku. Szkolenie dedykowane jest kierownikom podmiotów realizujących zadania publiczne oraz innym osobom uprawnionym do podpisywania dokumentów wychodzących na zewnątrz tych podmiotów. Prowadzone będzie ze szczególnym uwzględnieniem aparatu pojęciowego i słownictwa właściwego dla administratywistów – a nie informatyków. W czasie szkolenia istniała będzie możliwość założenia i potwierdzenia (zaufania) profilu na ePUAP, do czego bardzo serdecznie zachęcamy!

Szkolenie jest realizacją oczekiwań uczestników konferencji i seminariów organizowanych przez CPI, wyrażonych w ankietach a dotyczących elektronicznego zarządzania dokumentami, podpisu elektronicznego i ePUAPu.

Szkolenie prowadzić będzie dr inż. Kajetan Wojsyk, zastępca dyrektora ds. europejskich w CSIOZ, któremu szczególnie jest bliska idea społeczeństwa informacyjnego, której w całości podporządkowuje aktywność zawodową. Podczas wydarzenia poruszone zostaną takie aspekty jak: zakładanie Profilu Zaufanego, poruszanie się po ePUAP, tworzenie pisma przewodniego z wieloma załącznikami o różnych wielkościach oraz wzory obowiązujące w e-administracji dokumentów elektronicznych.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Tutaj
Rejestrując się przy pomocy Tego formularza zgłoszeniowego, otrzymacie aż 10% rabatu na udział w wydarzeniu!

Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78; email: pr@konferencja.com.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.